Esittele täällä itsesi!
30.12.2015 22:03
Heipä hei!
Olen siis riinuliinu, tämän foorumin alullepanija ja ylläpitäjä.
31.12.2015 00:02
Yo! Meikä on Raunis, 18, kupittelija ja kuukuppikuntalainen jostain varhaisteini-iästä asti. Tuleva (ja jossain määrin nykyinenkin) kansanmuusikko, kissaihminen, jonkinlainen hippi, sateenkaariaktivisti ja turkulainen. Tykkään mm. ananaskonvehdeista ja kukallisista lakanoista ja sushista. Oon välillä vähän huono itsesensuurissa ja aiheessa ja aikatauluissa pysymisessä, mutta muuten oon aika monessa asiassa ihan superhyvä ja -kiva!
31.12.2015 16:10
Ja minä olen edelleen se sama sunrise, kuin olin meidän vanhalla kuukuppifoorumillamme
Ihme höpöttäjä ja valittaja, joka taitaa höpöttää aika avoimesti niinkuin kaikesta. Asuu ulkomailla ja käy täällä hakemassa henkistä tukea ja purkamassa tunteita.
Nyt ollaan sitten ihan täpinöissään uudesta foorumista(kiitos riinuliinun).
01.01.2016 18:49
Minäkin täällä, moi! Erihanna siis.
01.01.2016 19:41
Memma on myös menossa mukana!
02.01.2016 06:44
Täälläkin sama vanha persikka, moi vaan

. Kupittelija vuodesta, öö koskas se alkoikaan. Elämäntapapyöräilijä, käsitöiden harrastaja ja muuten vaan hassujen asioiden ajattelija.
02.01.2016 19:20
Moikka! Moira liittyy joukkoon. Kupittelua takana yli kymmenen vuotta. Naisellista voimaantumista ja voimaannuttamista harrastan muutenkin koko ajan.
Kiva tavata teitä tyyppejä taas, foorumivieroitusoireet alkoivat jo käydä aika pahoiksi. Kiitos uudesta foorumista!
04.01.2016 01:52
Hei! Leenuli täällä, vanhalla foorumilla olin sen aika alkuajoista asti. Olen tainnut kupitella jo ainakin vuodesta 2005! Tykkään musiikista, tanssista, neulomisesta, podcasteista ja muutenkin kaikenlaisen tiedon haalimisesta. Elämä on vienyt moneen suuntaan, mutta nyt näyttää siltä, että oma paikka maailmassa alkaa löytyä

Mahtavaa, että saatiin uusi foorumi, suurkiitos siitä!
04.01.2016 03:04
Sadepeurakin täällä moi! Kuukuppifoorumilainen ja kupittelija vuodesta 2012 eli jo 4 vuotta! Asuin viime syksyyn asti Briteissä, mutta nyt olen muuttanut ensimmäistä kertaa Suomen Turkuun! Elämä on ollut koko tämän turkulaistumisen ajan aivan ihanaa, pahin vastoin käyminen oli rakkaan foorumimme päättyminen. Foorumittomuus oli tosi raskasta, vaikka sitä taisikin kestää vain kuukauden! Olen kaivannut teitä kovasti, ihanaa päästä taas juttelemaan, avautumaan ja tukemaan toisiamme!
04.01.2016 13:36
Myös minä Cinnamon pääsin mukaan

Edellisellä foorumilla pyörin keväästä 2005 alkaen ja olen kovin iloinen, että jälleen on pystyssä paikka minne tulla avautumaan milloin mistäkin. Kiva myös päästä edelleen lukemaan muiden foorumilaisten kuulumisia. Jee!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.